sierpnia 26, 2018

Diamentowy Pocałunek

Cześć!

Ma dla Was dziś propozycje bardzo prostego, weselnego mani! Neutralny kolor i błyszczący dodatek jak dla mnie będzie pasować do każdej kreacji. Podstawowym kolorem na pazurach jest Semilac Yasmin Kiss nr 159, ale to Diamond Dust nr 503 nadaję charakteru całej stylizacji.


Na początku miał być tylko jeden kolor, ale po pomalowaniu paznokcji czegoś mi brakowało :) Chyba się już za bardzo przyzwyczaiłam do oczojebnych kolorów i milionów wzorków, że nie potrafię żyć z jednym kolorem na paznokciach! Może się kiedyś odważę :)


Yasmin Kiss nr 159 - to cudny beżyk z lekkim łososiowym zabarwieniem, które jest tylko subtelnie widoczne. Dobrze kryje już przy drugiej warstwie. To kolor podstawowy tego mani i nałożyłam go na wszystkie paznokcie.


Diamond Dust nr 503 - jest mega wyjątkowy! Sam lakier nie ma koloru, natomiast w tej bezbarwnej hybrydzie pływają miliony sześciokątów różnej wielkości. Wszystkie te maleństwa są koloru srebrnego i błyszczą się zniewalająco. To chyba jest mój ulubiony lakier do tej pory :) Odcień ten powędrował na cały środkowy palec oraz jako akcent w formie trójkąta na palec serdeczny oraz kciuk.



Lakier na paznokciach miałam dobre trzy tygodnie. Wszystko trzymało się świetnie.
Jak Wam się podoba moja banalnie prosta propozycja? Następny mani już nie będzie taki nudy - znów poszaleje z kolorami!



Kochani, a jak Wasz sezon ślubny? Co królowało na weselnych paznokciach jeśli miałyście przyjemność być na takiej imprezie w tym roku?
Ściskam mocno!

4 komentarze:

Copyright © 2016 M&M - Mouse and Makeup , Blogger