lipca 11, 2017

Semilac - Różowy banan z brązem

Hej,

Mam dziś dla Was wakacyjną propozycje pazurków. W rolach głównych Banana nr 023, Sweet Pink nr 003 oraz Brown Black nr 077. Mieszanka mocno letnia :)


Tym razem zachciało mi się czegoś energetycznego na pazurach i tak banan połączył się ze słodkim różem :) Ostatnie mani nosiłam jak dla mnie - bagatela - 3 tygodnie! Tak długich paznokci to chyba nigdy nie miałam. Nie, wróć - miałam. Kiedy zrobiłam sobie pierwszy i ostatni raz żele na paznokciach, nosiłam je chyba z miesiąc zanim poszłam zdjąć, bo chciałam aby moje pazurki jak najbardziej odrosły. Do tej pory pamiętam te katuszę przy spiłowywaniu żelu przez kosmetyczkę - masakra!


Na środkowy i mały palec trafił Sweet Pink nr 003, który jest pięknym cukierkowym różem - mega dziewczęcy.


Na palec serdeczny i wskazujący nałożyłam kanarkowo-żółty Banana nr 023. Dodatkowo na palcu serdecznym wylądowała naklejka wodna, którą kiedyś kupiłam w zestawie na Allegro.


Ostatni kolorek Brown Black nr 077, który jest prawie czarny, trafił na kciuk oraz jako akcent kolorystyczny na palec środkowy. Dodatkowo aby ukryć mankamenty trzęsącej się ręki namalowany trójkącik okleiłam tasiemka do zdobienia paznokcji w kolorze srebrnym.


No po takim mani to ja się od razu nastroiłam wakacyjnie - jeszcze trzy tygodnie pracy i będę mieć urlop :)


Niestety kolejny raz zawiodłam się przy kryciu lakierów. Aby otrzymać kompletne krycie i żywy kolor musiałam nałożyć każdego koloru - o zgrozo -  3 warstwy. Myślałam ze wyzionę ducha przy robieniu tych paznokci! Jak na razie co drugie mani wybieram kolory o słabym kryciu - jak ja to robię? :)


A co u Was teraz króluje na pazurkach? Aaa i polećcie jakieś super kryjące hybrydy!
Ściskam mocno!

2 komentarze:

  1. uwielbiam ich kolor bananowy, ale nie wiedziałam, że tak pięknie będzie prezentować się z brązem ;)
    Zapraszam na mój blog

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 M&M - Mouse and Makeup , Blogger