lipca 16, 2017

Szaro i buro

Hej,

Jako że ostatnio szaro i ponuro za oknem to naszło mnie też i na taki makijaż. Zamiast lata ostatnio tylko  buro za oknem i leje... Burza za burzą a słońce ma chyba jakiegoś focha, tylko o co?Poniżej oczywiście zbliżenie na oko i zdjęcia wszystkich użytych cieni, tym razem Glamshadows królują w dużej ilości :)Tak jak pisałam na początku posta, jest buro i szaro, ale przy tym też neutralnie, bo brązy pasują każdemu.

>> Na całą górną powiekę nałożyłam bazę z Golden Rose Eyeshadow Primer, a następnie na nią jasny beż od Sensique nr 505
>> W załamanie powędrowała mieszanka dwóch cieni Glamshadows: Capuccino oraz Słodkie kakao.
>> Zaczynając od wewnętrznego kącika górnej powieki nałożyłam Glamshadows Chiński jedwab, następnie na środek Glamshadows Różowe złoto, a zewnętrzny kącik przyciemniłam i zmatowiłam szarym i matowym kolorem Glamshadows Mokry beton. 
>> Na dolna powiekę od zewnętrznego kącika aż do 2/3 powieki nałożyłam cudny i do tego błyszczący Glamshadows Orzech kokosowy.

Na koniec zdjęcie wszystkich produktów użytych do tego makijażu, przyznam Wam szczerze że nie lubię brązowych kolorów na ustach, ale ten ma coś w sobie, no i w miarę mi pasuję:TWARZ: 
Baza z Mac Prep+Prime; BB krem z Skin79 BB Green; puder z Kryolan - Puder Anti-Shine oraz bronzer z Kobo nr 308 Sahara Sand i rozświetlacz Golden Rose - Bright Gold nr 01
OCZY: 
Baza to Golden Rose Eyeshadow Primer; cienie z Glamshadows (Słodkie kakao, Różowe złoto, Chiński jedwab, Orzech kokosowy, Mokry beton, Cappucino); cień Sensique nr 505; tusz Loreal Volume Million Lashes So Couture; kredka do oczu z Kryolan Kajal - Cream 
BRWI:
Kredka do brwi z Golden Rose Longstay nr 102 oraz żel do brwi z Catrice Eyebrow Filler nr 10

USTA:
Loreal Infallible Pro-Last w kolorze nr 201 Everlasting Caramel

Pozdrawiam Was gorąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 M&M - Mouse and Makeup , Blogger