stycznia 26, 2020

Niebieski chłopiec

Hej!

Zimno i do tego wieje - kto lubi taką pogodę? Ja zdecydowanie, jeśli nie muszę to w taki dzień z pod koca nie wypełzam :) Niby koniec stycznia i taka pogoda nie powinna mnie dziwić, jednak po cichu liczyłam na słoneczny styczeń z lekkimi, nocnymi przymrozkami :) Dziś mam dla Was stylizację w całości wykonaną jednym kolorem - ciekawi? To zapraszam dalej!


Tym razem mam dla Was coś banalnie prostego i to w jednym kolorze, ale przy tym stylizacja nawiązuje chłodną kolorystyką wciąż do zimy. Miałam mało czasu tamtego dnia, a odrost już miałam tak potężny, ze pazury trzeba było zmienić i tak oto powstało coś szybkiego i zimowego :)


Baby Boy nr 169 - to delikatny, bardzo rozbielony kolor niebieski. Niestety ma okropnie słabe krycie, więc trzy warstwy to konieczność. Odcień ten powędrował na wszystkie pazury tak jak pisałam wcześniej.Dodatkowo na palec środkowy oraz serdeczny nałożyłam wodne naklejki. Jedna to delikatna biała choinka, a druga to zimowe wariację na temat płatków śniegu. Przyznam szczerze, że myślałam iż kontrast będzie wyraźniejszy - jednak ten niebieski jest tak jasny, że śnieżne ozdoby widać tylko jak człowiek się dobrze przyjrzy. 


Lakier zdjęłam po dwóch tygodniach mimo, że dobrze się trzymał. Moje paznokcie rosną za szybko abym odrost trzymała trzy tygodnie, muszę kompletnie nie mieć czasu, aby jakaś stylizacja utrzymała się u mnie tak długo :)

I jak podobają Wam się takie rozbielone, pastelowe kolory?
Pozdrawiam Was ciepło!

1 komentarz:

Copyright © 2016 M&M - Mouse and Makeup , Blogger