lutego 22, 2020

Słodkie platinum

Hej,

Tłusty czwartek za nami, więc karnawał dobiegł końca, więc rzutem na taśmę przedstawiam Wam ostatnie tchnienie karnawału na moich pazurach. Uwielbiam błyskotki na paznokciach, gdybym tylko mogła to wykupiłabym wszystkie brokatowe lakiery do paznokci :)


Co Wy na to, jeśli chodzi o takie kolorystyczne połączenie? Musze przyznać, że te pastele na paznokciach to za mną ciągle chodzą, w każdej stylizacji próbuje je przemycić. Szał ciał nie odprawia się na pazurach, ale błyskotka jest, dziewczęco jest - czego można chcieć więcej :)


Sweet Pink nr 003 - cudny cukierkowy róż, ale nie tandetny. Lekko rozbielony, pastelowy, na paznokciach wygląda delikatnie i kobieco. Niestety krycie słabe, więc trzy warstwy są konieczne aby nie było prześwitów. Ten kolor powędrował prawie na wszystkie paznokcie, bo aż na 4 za wyjątkiem środkowego.


Platinum Light Gold nr 260 - to cudny drobny brokat zatopiony w lakierze do paznokcji. Wygląda jak złota lawa. Mieni się niesamowicie drobnymi iskierkami i na pazurach prezentuje się jak biżuteria. Kryje dobrze przy drugiej warstwie. Ten odcień powędrował na cały środkowy palec i dodatkowo jako ozdoba w formie pionowego paska na palec serdeczny. Z paskiem miałam zabawę, bo nie umiałam go prosto namalować :) W końcu posłużyłam się taśmą klejąca i przykleiłam ją po dwóch stronach zostawiając pusta przestrzeń na środku i to zadziałało. Dodatkowo, aby pasek był mocno nasycony kolorem, to lakier nabierałam pędzelkiem i uklepywałam :) na koniec top błyszczący i gotowe!


Jak podoba Wam się taka stylizacja? Pochwalcie się co Wy macie na pazurach!
Ściskam Was ciepło!

2 komentarze:

  1. Bardzo ładne połączenie! Spodobał mi się ten róż, więc zapisuję sobie numerek i skuszę się na niego podczas najbliższych zakupów. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 M&M - Mouse and Makeup , Blogger